Багаторічний досвід тісної співпраці навчального закладу з дошкільною установою - дитячим садком "Ромашка", закладами культури - бібліотекою, громадськими організаціями показав, що тільки спільними зусиллями можна виховати всебічно розвинену особистість. Саме тому усі названі установи й організації є партнерами Борівської школи.

Садочок "РОМАШКА"

Між дошкільною установою та школою існує програма наступності, яка поновлюється щороку. Співпраця здійснюється як на рівні педагогічних, так і на рівні дитячих колективів.

Педагогічні працівники проводять спільні засіданя методичних об`єднань, вчителі початкових класів виступають на батьківських зборах перед батьками майбутніх першокласників, відвідують заняття, знайомляться з програмами дошкілля. У свою чергу вихованці ясел-садка чпостійні відвідувачі шкільних виставок, учасники заходів для учнів початкових класів. Вихователі відвідують уроки в першому класі з метою вивчення рівня адаптації дітей до нових умов навчання.

/Files/images/partneri_shkoli/20х30.jpg

Бібліотека - школа

Давні традиції поєднують школу з сільською бібліотекою. Незважаючи на недостатнє фінансування акладу, бібліотекар шукає шляхи спілкування з юними читачами. Виставки, обговорення прочитаного, знайомство з новинками літератури - неповний перелік форм роботи з дітьми та підлітками.

/Files/images/partneri_shkoli/P4160917 (1).jpg /Files/images/partneri_shkoli/P4160910.jpg

Сільська рада

/Files/images/partneri_shkoli/0.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.